O nas

onas

Centrum Specjalistów Finansowych

Centrum Specjalistów Finansowych zrzesza najlepszych specjalistów na polskim rynku finansowym. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm oparty na rzetelności, zaufaniu oraz wiedzy zebranej przez długie lata praktyki.
Za nami idzie pasja, doświadczenie oraz zawarte umowy z instytucjami bankowymi.
Gotowi jesteśmy zaproponować najlepsze i najtańsze produkty dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.
Monitorujemy wszystkie bieżące zmiany na rynku finansowym, aby móc wyłonić i przedstawić naszym Klientom jedynie rozwiązanie „szyte” na miarę oczekiwań.

Dzięki informacji o zdolności kredytowej, dowiemy się o jaką wysokość finansowania możemy ubiegać się w instytucjach finansujących dla zaspokojenia potrzeb przyszłego kredytobiorcy.

Celem analizy finansowej jest ocena racjonalności finansowej Kredytobiorcy w przeszłości oraz diagnoza stanu obecnego, jako podstawy do określenia zdolności kredytowej.

Indywidualnie dostosowana, jako zakres podejmowanych działań w dążeniu do ustalonego celu.
Wyznaczonymi celami są dla nas Państwa potrzeby.

Dokładamy starań, aby zawiłe formalności Bankowe stały się przejrzystymi i zrozumiałymi.
Wyrażamy opinię, iż pełne zadowolenie to nie tylko satysfakcja z uzyskanego finansowania, lecz również pełna wiedza o korzyściach i obowiązkach z niego wynikających.

Płynność w przepływie informacji ma swoje przełożenie na szybkość działania i uzyskanie oczekiwanego efektu. Dlatego też, w najdrobniejszych szczegółach pozyskujemy i przekazujemy Państwu informację o postępach zachodzących w procesie uzyskiwanego finansowania.